2023 metų renginiai

Senasis tinklapis

Registracija į teniso kortus

Aleksandro Purvinsku tarptautinis bokso turnyras

Liepos 28-29 d. Daugpilyje (Latvija) vyko XIX Leonardo ir Aleksandro Purvinsku tarptautinis bokso turnyras, kuriame dalyvavo Lietuvos jaunučių rinktinė, kurią treniruoja Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro bei klubo „Terminator“ treneris Virgilijus Stapulionis. Lietuvos rinktinę atstovavo aštuoni sportininkai, trys iš jų biržiečiai.


Vakaris Kiseliūnas svorio kategorijoje iki 38 kg abi dienas sėkmingai įveikęs varžovus iš Latvijos, tapo turnyro nugalėtoju.
Svorio kategorijoje iki 70 kg kovojęs Gustas Pukėnas iškovojo antrąją vietą. Gustas šiose varžybose kovojo ne savo svorio kategorijoje, nes pagal varžybų nuostatus jo svorio kategorijos nebuvo, todėl kovojo aukštesnėje kategorijoje. Pirmą dieną vaikinas įveikęs boksininką iš Lietuvos, finale susitiko su Latvijos čempionu. Finalinėje kovoje teisėjai biržiečiui pergalės neskyrė.
Šį kartą be medalio liko Karolis Jakubonis (svorio kategorija iki 44 kg).
Lietuvos rinktinė šiame turnyre iškovojo dvi pirmąsias ir tris antrąsias vietas.
Šis turnyras buvo vienas iš pasiruošimo Europos čempionatui etapų ir Lietuvos rinktinės sudėties dėliojimas. Europos čempionatas vyks rugpjūčio 15-25 d. Slovėnijoje, o treneris V. Stapulionis bus pagrindinis rinktinės treneris.
Nuo rugpjūčio 3 dienos biržiečiai V. Kiseliūnas, K. Jakubonis ir G. Pukėnas kartu su treneriu V. Stapulioniu vyksta į Druskininkus, kur vyks pasiruošimo Europos čempionatui treniruočių stovykla.