2023 metų renginiai

Senasis tinklapis

Registracija į teniso kortus

Džiaugiamės biržiečių krepšininkių pasiekimais!

Greta Ašakaitė – Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro (BKKSC) ugdytinė, Lietuvos U15 merginų krepšinio rinktinės narė. Merginų rinktinė liepos mėnesio pabaigoje dalyvavo savaitės trukmės treniruočių stovykloje Biržuose, kur tobulėjo ir ruošėsi kitų metų U16 čempionatui. Merginų rinktinės stovykloje svečiavosi 3×3 krepšinio pasaulio čempionato ketvirtos vietos laimėtoja Martyna Petrėnaitė. Moterų krepšinio lygoje rungtyniaujanti puolėja jaunosioms krepšininkėms pasakojo apie kovingumo, atkaklumo svarbą siekiant tikslų.
Po stovyklos merginos Anykščiuose sužaidė dvejas draugiškas rungtynes su Suomijos bendraamžiais. Jaunosios krepšininkės taip pat stebėjo Panevėžyje vykusias draugiškas Lietuvos vyrų rinktinės rungtynes su Ukrainos krepšininkais, o po mačo „Kalnapilio“ arenoje bendravo su Lietuvos rinktinės žvaigždėmis.
Smagu paminėti, kad viena iš merginų rinktinės trenerių, taip pat biržietė, BKKSC trenerė – Monika Kregždytė.

Sintija Aukštikalnytė – BKKSC ugdytinė, aukšto meistriškumo sportininkė, net dviejų U18 ir U19 merginų krepšinio rinktinių narė. Sintija yra 2023 m. FIBA Pasaulio U19 jaunių merginų krepšinio čempionato 8-os vietos laimėtoja. Biržietė su U18 merginų rinktine dalyvavo Europos Čempionate Turkijoje, kur rinktinė užėmė 16-ąją vietą.
Sintiją Biržuose treniruoja Monika Kregždytė ir Nijolė Kregždienė.
Dar viena biržietė, buvusi BKKSC auklėtinė Martyna Petrėnaitė – Lietuvos moterų 3×3 krepšinio rinktinės narė, 2023 m. Europos krepšinio žaidynėse Krokuvoje (Lenkija) iškovojo auksą, o Pasaulio čempionate Austrijos sostinėje Vienoje užėmė ketvirtąją vietą. Martyna – WS Masters Prague pirmos vietos laimėtoja, o WS Masters Quebec ir WS masters Israel antros vietos laimėtoja.
Martynos pirmoji trenerė – Nijolė Kregždienė.
Sveikiname krepšininkes Gretą Ašakaitą, Sintiją Aukštikalnytę ir Martyną Petrėnaitę ir linkime pergalių ateityje!
Dėkojame merginų trenerėms Monikai Kregždytei ir Nijolei Kregždienei už profesionalumą ir linkime daug įkvepiančių patirčių ir sėkmės ugdant jaunąją kartą !