2023 metų renginiai

Senasis tinklapis

Registracija į teniso kortus

Krepšinio 3X3 turnyras

2023 m. visą gegužės 27 dieną Biržų stadione skambėjo muzika ir bumbsėjo krepšinio kamuoliai – vyko krepšinio 3×3 turnyras, kurį organizavo Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centras. Turnyras vienas iš projekto „Sporto renginių organizavimas Biržų rajone“ (SRF-SRO-2021-1-0547) renginių.

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.
Turnyre varžėsi net 42 komandos, kurios pagal amžių buvo suskirstytos į 12 grupių. Gerai nusiteikę turnyro dalyviai visus susirinkusius džiugino savo žaidimo technika ir taikliais metimais. Netrūko juoko, palaikymo šūksnių ir geros nuotaikos. Sirgaliai stipriais plojimais ir šūksniais palaikė komandas. O geriausi sirgaliai – jaunųjų krepšininkų tėveliai, kurie savo vaikučius drąsino, skatino, o kartais net ir guodė.
Visos prizines vietas laimėjusios komandos buvo apdovanotos, o geriausiems atskirų grupių žaidėjams įteikti prizai.
Jauniausių krepšininkų g. 2015-2016 m. grupėje varžėsi trys komandos. Nugalėjo komanda „Senelis Dydysis“, II vieta atiteko „Žalgirio“ komandai, treti liko „Olimpijakos“. Teisėjų sprendimu geriausiu žaidėju pripažintas Gustas Jodokas iš „Žalgirio“ komandos.
Mergaičių g. 2012 m. ir jaunesnių grupėje nugalėtojomis tapo komandos „Žalgiris“ krepšininkės, antrąja vieta džiaugėsi „Burgeriai“, o trečiąja – „Kokacola“. Rezultatyviausiai šioje grupėje žaidė Marija Mačiukaitė.
Šaunios krepšininkės, net trys mergaičių, gimusių 2009-2011 m., grupės, panoro kautis su berniukais gimusiais 2010-2012 m. Prie jų prisijungė dvi berniukų grupės. Pirmąsias dvi vietas iškovojo mergaičių komandos – „Guminukės“ ir „Juodosios panteros“, trečioji vieta atiteko berniukų „Vikruolių“ komandai. Šauniausia krepšininke išrinta Alina Kėželytė iš „Guminukių“ komandos.
Merginos g. 2005-2008 m. pasiskirstė taip: I vieta – „Žvaigždutės“, II vieta „Trajakai“, III vieta – „Makakos“. Geriausia žaidėja pripažinta Ignė Povilonytė.
Berniukai g. 2013 m. ir jaunesnių grupėje auksu pasidabino „Draugai“, sidabro medaliais džiaugėsi „Lakers“ komanda ir bronzos medalius pelnė „Barselona“. Šioje amžiaus grupėje geriausias žaidėjas buvo Joris Burbulas.
2010-2012 m. gimusių berniukų grupėje tarp keturių komandų stipriausia buvo „BC Biržai“ komanda, antri liko „Draugai“, o trečioji vieta atiteko komandai „Kingsai“. Aironas Čiudoras iš „BC Biržai“ komandos buvo pripažintas geriausiu žaidėju.
Net penkios komandos varžėsi berniukų gimusių 2008-2009 m. grupėje. Nugalėtojais tapo „Naftotiekis“, antroje vietoje paliko „Vabolkė“ ir trečioje – „Bangiliai“. Iš gausaus šios amžiaus krepšininkų buvo geriausiu išrinktas Nojus Šarkanas.
Tarp keturių vaikinų, gimusių 2006-2007 m., komandų stipriausi buvo „Stulpai“, natri liko „Kašioriai“ ir trečioje vietoje liko „Maži ir įsiutę“. Rezultatyviausias žaidėjas Danielius Mulevičius.
Vaikininų, gimusių 2001-2005 m., grupėje taip pat varžėsi keturios komandos iš kurių nugalėtojais tapo „Griaustinis“ vaikinai, antrąją vietą iškovojo „Kibirai“ ir treti liko „Zaza Maklarin“ vaikinai. Šioje amžiaus grupėje nepralenkiamas buvo Justas Žukas.
Gausiausia turnyro amžiaus grupė – vyrai iki 35 m. amžiaus. Šioje grupėje susikovė net šešios komandos. Aukso medalius iškovojo „Griaustinis“, sidabro – „Saulytės“ ir bronzos – „Kibirai“. Taikliausiu žaidėju pripažintas Domas Undzėnas.
Vyrų +35 m. grupėje grūmėsi dvi komandos. „Germaniškio“ komandos vyrai šį kartą buvo stipresni už „Agluona“ komandos narius. Geriausiu žaidėju pripažintas Ernestas Ščepanovas iš Germaniškio.