2024 m. RENGINIŲ PLANAS

INFORMUOJAME

Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo čempionatas

2024 m. vasario 2-3 d. Kaune vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir Biržų sporto centro sportininkai.

Puikų asmeninį rezultatą pasiekė Aurimas Samulionis 60 m bėgimo rungtyje. Paruošiamąjį bėgimą įveikęs per 7,21 sek. išsikovojo vietą A finale, o finale, rungtį įveikęs per 7,31 sek., užėmė šeštąją vietą.  Jonas Juška finišavęs per 7,44 sek. užėmė keturioliktą vietą. Asmeniniu rezultatu džiaugėsi ir Paula Krisikėnaitė, kuri šuolio į tolį rungtyje nušoko 5,05 m ir iškovojo 7-ąją vietą. Gerai pasirodė ir Mantas Tamulynas, 1500 m bėgimą įveikęs per 4:42,91 min., iškovojo devintąją vietą.
Gerai sekėsi ir kitiems biržiečiams, tik dėl aukštesnių vietų pritrūko fortūnos. Biržų komanda šiame čempionate buvo apdovanota taure už pasiektus rezultatus – iškovota trečioji vieta.

Sekančios varžybos – Lietuvos lengvosios atletikos jaunių čempionatas, kuris vyks vasario 9-10 dienomis Vilniuje.