Birželio mėnesio renginiai

2023 metų renginiai

Senasis tinklapis

Sportinio ugdymo programos baigimo pažymėjimų įteikimas

2023 m. gegužės 17 d. Biržų pilies arsenalo salėje iškilmingai įteikti sportinio ugdymo programos baigimo pažymėjimai Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro abiturientams.

Šiemet sporto centrą baigė septyniolika abiturientų: šeši krepšinio, po keturis bokso ir lengvosios atletikos, du dziudo ir vienas šaudymo sporto programas.
Direktorius Sigitas Mitrochinas, sveikindamas abiturientus ir visus susirinkusiuosius, džiaugėsi nepastebimai užaugusiais jaunais žmonėmis ir linkėjo sklandžios ir sėkmingos ateities. Abiturientus sveikino ir sėkmės bei kantrybės linkėjo garbūs svečiai: Biržų rajono savivaldybės meras Kęstutis Knizikevičius ir rajono švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Eugenijus Januševičius.
Vedėjas E.Januševičius atvyko ne vien tarti sveikinimo žodžių, bet ir įteikti padėkos raštus. Už aukštus sportinius rezultatus ir Biržų krašto bei Lietuvos vardo garsinimą Biržų rajono švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo padėkomis apdovanoti trys abiturientai – dziudistė Fausta Petronytė, krepšininkė Kamilė Žukaitė ir lengvaatletis Arnas Sapatka.
Šventės metu abiturientams pasirašytinai įteikti baigimo pažymėjimai ir atminimo statulėlės, paskelbti jų svariausi pasiekimai ir pergalės. Abiturientai dėkojo treneriams už įdiegtą atkaklumą siekiant tikslų, už pamokymus ir palaikymą, už rūpestį ir smagias akimirkas.
Muzikinius sveikinimus abiturientams skyrė Biržų kultūros centro kolektyvo vadovė Jūratė Garnelienė.
Pasibaigus pažymėjimų įteikimo šventei, visi dalyviai, tradiciškai įsiamžino bendroje nuotraukoje.