2023 metų renginiai

Senasis tinklapis

Registracija į teniso kortus

Tarptautinė dziudo stovykla

Rugpjūčio 6 d. Biržuose prasidėjo tarptautinė dziudo stovykla, kurią šiais metais organizuoja dziudo sporto klubas „Rooni“ kartu su Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centru.

Tokia stovykla organizuojama jau ne pirmus metus ir į ją kasmet susirenka vis daugiau sportininkų. Šiemet kartu su biržiečiais susirinko apie 300 įvairaus amžiaus sportininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Estijos bei Norvegijos. Dalyvauja ne tik pradedantys sportuoti, bet ir patyrę sportininkai.
Sportinė stovykla vyksta Biržų technologijų ir verslo mokymo centre. Čia sportininkai dešimt dienų gludins kovos techniką ant tatamio, ruošis naujiems startams bei Pasaulio kadetų ir Europos jaunimo dziudo čempionatams, o laisvalaikiu susipažins su Biržais. Sportininkai ir treneriai keisis žiniomis ir patirtimis.
Penktadienį, bendros treniruotės metu, stovyklautojus aplankė Biržų rajono savivaldybės meras Kęstutis Knizikevičius. Susitikimo metu meras sveikino sportininkus ir jų trenerius bei linkėjo sėkmės siekiant rezultatų.
Sportininkus pasveikino ir Biržų rajono kūno kultūros ir sporto cento direktorius, palinkėjo sėkmingų startų, o aukščiausių rezultatų pasiekusiems sportininkams įteikė atminimo dovanėles. Apdovanoti Una Dolgilevica (Latvija), atviroje Europos taurėje iškovojusi pirmąją vietą, Marta Navickaitė, Europos kadetų čempionate – antrąją vietą, ir Simas Polikevičius, Europos jaunių olimpiniame festivalyje, taip pat antrąją vietą.
Sporto klubo „Rooni“ ir BKKSC informacija