2024 m. RENGINIŲ PLANAS

INFORMUOJAME

Tarptautinis bokso turnyras „Geležinis kumštis“

Sausio 26-27 d. aštuoni Biržų rajono sporto centro boksininkai dalyvavo tarptautiniame bokso turnyre „Geležinis kumštis“ Telšiuose. Turnyre dalyvavo 101 boksininkas iš Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Lietuvos.

Pirmąją varžybų dieną biržiečiams sekėsi puikiai, visi iškovojo pergales ir pateko į finalus. Finalinėse kovose Domas Luiza, Domantas Kulbis, Vakaris Kiseliūnas, Emilis Kavaliūnas, Gustas Pukėnas ir Nojus Stanišauskas įveikė savo varžovus ir tapo savo kategorijų turnyro čempionais. Oskaras Radzevičius ir Erikas Bogdanas finalinėse kovose nusileido varžovams ir tenkinosi antromis vietomis. Šiose varžybose biržiečiai pagal iškovotų čempionų skaičių buvo pirmoje vietoje.
Treneris Virgilijus Stapulionis patenkintas savo sportininkais, džiaugiasi jų augančiu meistriškumu ir tikisi dar aukštesnių rezultatų.