2023 metų renginiai

Senasis tinklapis

Registracija į teniso kortus

Tarptautinis bokso turnyras Vitalijaus Karpačiausko taurei laimėti

Spalio 19-21 d. jau XXIV kartą Panevėžyje vyko tarptautinis bokso turnyras Vitalijaus Karpačiausko taurei laimėti. Į šį turnyrą atvyko komandos iš įvairių valstybių: Lietuvos, Armėnijos, Ukrainos, Latvijos, Estijos, Belgijos, Švedijos ir Lenkijos.


Turnyre dalyvavo ir biržietis Nojus Stanišauskas, kuris kovojo jaunių amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 54 kg. Pirmąją varžybų dieną Nojus susitiko su stipriu varžovu iš Armėnijos, kurį įveikė ir pateko į pusfinalį. Pusfinalyje biržiečio laukė varžovas iš Ukrainos, kurį vaikinas taip pat įveikė. Finale Nojus susitiko su varžovu iš Vilniaus, gan nesunkiai jį įveikė ir biržietis tapo šių varžybų čempionu. Trenerio Virgilijaus Stapulionio teigimu „tai vienas svarbiausių laimėjimų Nojaus karjeroje, kada iškovojo pergales prieš tokius stiprius varžovus“.
Spalio 20 d. septyni biržiečiai – Karolis Vyšniauskas, Domantas Kulbis, Vakaris Kiseliūnas, Karolis Jakubonis, Oskaras Radzevičius, Laurynas Narvydas ir Gustas Pukėnas dalyvavo bokso turnyre Kalvarijoje. Šiame turnyre biržiečiai pasirodė puikiai ir net penki iš jų tapo turnyro čempionais. Tai Karolis Vyšniauskas, Domantas Kulbis, Vakaris Kiseliūnas, Karolis Jakubonis ir Gustas Pukėnas. Antrąją vietą iškovojo Oskaras Radzevičius, o Laurynas Narvydas – trečiąją.