2024 m. RENGINIŲ PLANAS

INFORMUOJAME

Tarptautinis bokso turnyras

Gruodžio 15-16 d. Palangoje vyko tarptautinis bokso turnyras, kuriame dalyvavo per 150 dalyvių iš Tauragės, Klaipėdos, Pasvalio, Kalvarijos, Telšių, Kretingos, Kauno, Biržų, keturios komandos iš Latvijos ir viena komanda iš Vokietijos. Net šeši biržiečiai iš septynių dalyvavusių turnyre namo grįžo su medaliais.

Oskaras Radzevičius pirmąją dieną susitiko su Latvijos čempionu, kuriam nusileido taškais ir pagal bokso taisykles iškrito iš tolimesnio varžybų etapo.
Adas Belkevičius, Karolis Vyšniauskas, Domantas Kulbis, Vakaris Kiseliūnas, Karolis Jakubonis, Emilis Kavaliūnas pirmąjį etapą įveikė pergalėmis ir pateko į finalą. Finale pergalingai kovojo čempionais tapo Adas Belkevičius, Karolis Vyšniauskas, Vakaris Kiseliūnas, Karolis Jakubonis ir Emilis Kavaliūnas. Taškais pralaimėjęs finalinėje kovoje, Domantas Kulbis liko antroje vietoje.