2023 metų renginiai

Senasis tinklapis

Registracija į teniso kortus

Tarptautinis dziudo turnyras KYODAI 2023

2023 m. gegužės 6-7 d. Rygoje (Latvija) vyko XI-asis tarptautinis dziudo turnyras „KYODAI 2023“. Turnyre dalyvavo virš 1000 sportininkų iš 12 šalių (Latvija, Lietuva, Estija, Lenkija, Gruzija, Kirgizija, Suomija, Norvegija, Izraelis, Anglija, Ukraina, Bosnija ir Hercogovina). Biržiečiai iš šio turnyro parsivežė visų spalvų medalių.
Geriausiai sekėsi Emilijui Vaičekoniui. Sportininkas U-10 amžiaus grupėje svorio kategorijoje +46 kg sėkmingai atkovojo keturias kovas ir pasipuošė aukso medaliu. Emilijus buvo pripažintas savo amžiaus grupės techniškiausiu sportininku ir buvo įteiktas specialus prizas. U-12 iki 50 kg kategorijoje Ovidijus Remeika taip pat atlaikė keturias kovas. Pirmas tris kovas sėkmingai baigė anksčiau laiko ir tik finalinėje kovoje nusileido sportininkui iš Estijos ir iškovojo sidabro medalį.
Jauniausia dalyvė U-10 amžiaus grupėje iki 26 kg svorio kategorijoje Amelija Klanauskaitė, atkovojusi tris kovas, pasipuošė bronzos medaliu. Amelija dziudo užsiėmimus lanko tik pirmus metus ir tai pirmosios tokio aukšto rango varžybos.
Visi turnyro dalyviai organizatorių apdovanoti ledais. Buvo ir daugiau specialių apdovanojimų, vyko loterija.